Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

eway

O nas

Jesteśmy zespołem pełnym pozytywnej energii

O nas

Ładuj i jedź.
Bez żadnych aplikacji!

Jesteśmy producentem nowej generacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Firma Eway powstała w 2020 roku, gdy zetknęły się ścieżki kilku specjalistów od transformacji energetycznej, e-mobilności, inżynierii i biznesu, którzy postanowili zrobić wspólnie coś dla świata. 

Kiedy ludzie z wielką pasją i wspólnymi wartościami łączą siły, zaczynają się dziać wspaniałe rzeczy. Powstają produkty i rozwiązania, które zmieniają rzeczywistość i wprowadzają nas w lepszą, zrównoważoną przyszłość. 

eway
eway

Wizja i misja Eway

Transformacja energetyczna ma ogromne znaczenie dla ochrony klimatu na świecie.

Chcemy mieć aktywny udział w tej przemianie, dlatego budujemy sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych – integralny element tego procesu. Chcemy zaoferować partnerski model współpracy, umożliwiający wspólny, bezpieczny i perspektywiczny biznes, promujący rozproszoną dystrybucję energii dla pojazdów elektrycznych.

eway
eway

Co oferujemy?
To proste: jakość.

Nasza oferta obejmuje stacje ładowania wolnostojące i naścienne, wyposażone w kable do ładowania lub gniazda. 

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości komponentów, produkowanych przez zaufanych partnerów w USA i UE, a cały proces produkcji odbywa się w Polsce. 

Partnerstwo,
na które można liczyć.

Wesprzemy Twój biznes nie tylko urządzeniami Eway, ale całą specjalistyczną wiedzą, nieustannie pogłębianą przez nasz dział badań i rozwoju. 

Obserwujemy rynki, śledzimy trendy i rozwijamy produkty -– nie po to, by przekraczać Twoje oczekiwania, ale byś Ty przekraczał oczekiwania swoich Klientów.

eway

Dlaczego Eway?

TAK

Dla prostoty płatności bez aplikacji

Z naszych stacji ładowania samochodów elektrycznych korzystasz od ręki, bez instalowania kolejnej aplikacji mobilnej, których i tak pewnie masz za dużo w telefonie. Po prostu ładujesz i jedziesz. Prościej się nie da. 

TAK

Dla czystego zysku

Stacje Eway wzmacniają wizerunek firmy jako innowacyjnej i odpowiedzialnej społecznie. Tym samym podnoszą jej konkurencyjność i przyciągają więcej nowych klientów – a Ty liczysz przychody ze sprzedaży energii oraz z wyświetlania treści na ekranie panelu. Oferujemy także sprzedaż abonamentową!

TAK

Dla łatwości obsługi

Jako pierwsi w Europie zastosowaliśmy wirtualny terminal typu SoftPos. Dzięki temu kierowca może płacić zbliżeniowo kartą, smartfonem lub smartwatchem, a fakturę lub paragon otrzyma na wskazany adres e-mail.

TAK

Dla spełnienia wymagań prawnych

Wybierając Eway spełniasz wymagania prawne dotyczące elektromobilności i zyskujesz kompleksową pomoc w zakresie realizacji wymogów prawa dla budynków.

TAK

Dla oszczędności czasu

Mając Eway za partnera masz spokój, bo to my troszczymy się, by wszystko przebiegało bez zakłóceń. Obsługa obejmuje pełny proces: od produkcji urządzeń, ich instalacji i odbioru, po obsługę techniczną i finansowo-księgową.  

TAK

Dla polskich firm

Eway to w 100% polska firma. Firma posiada polski kapitał, została założona w Polsce i tu odbywa się produkcja. 

Zespół Eway

Kto tworzy Eway?