Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

eway

Nowa energia
w biznesie.

Prowadząc biznes dobrze wiesz, że pieniądze idą w parze z odpowiedzialnością.
Teraz jest czas na globalną odpowiedzialność – a z Eway to może się opłacić.

Dla biznesu

Elektromobilność
już się zaczęła.

W tej chwili – tak, właśnie teraz – stacje ładowania samochodów elektrycznych stają się nieodzowną częścią światowej infrastruktury.
 

Zatem jeśli Twój biznes to nieruchomości, hotelarstwo, parkingi, obiekty handlowe czy zarządzanie budynkami, dołącz do sieci stacji ładowania Eway i zarabiaj na tym już dziś. W jaki sposób?
 

  • na każdym ładowaniu od każdej kWh – to Ty ustalasz cenę za energię
  • na dodatkowych usługach związanych ze stacją ładowania, np. opłatach za parkowanie lub wyświetlanie treści reklamowych na panelu stacji
eway

Nasza oferta to gotowe rozwiązanie biznesowe:

  • Eway to kompleksowe rozwiązanie w zakresie elektromobilności - jesteśmy jednocześnie producentem i operatorem sieci stacji
  • w Eway stawiamy na transparentność i jasno komunikujemy całkowity koszt inwestycji
  • wszystkie modele stacji Eway mają komplet zabezpieczeń, bez podziału na gorsze/tańsze, droższe/lepsze
eway
eway

Sektory

Nasze sektory. Twoje korzyści

Eway

Dlaczego współpraca z nami
naprawdę się opłaca?

mobile-pay

Wsparcie techniczne 24/7

Wiemy, że to podstawa. Sieć Eway umożliwia zdalne sterowanie i zarządzanie urządzeniami w trybie ciągłym w czasie rzeczywistym. 

mobile-pay

Szybka dostawa

Dostarczymy Twoje stacje ładowania nawet w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy.

mobile-pay

Dostępność dla kierowców

Ze stacji ładowania Eway kierowcy korzystają od ręki płacąc zbliżeniowo - bez aplikacji, abonamentów i innych utrudnień.

charger
mobile-pay

Bezpieczeństwo

Poziom zabezpieczeń zastosowanych w stacjach ładowania Eway spełnia najwyższe standardy techniczne obowiązujące w UE.

mobile-pay

Gwarancja

Współpracę z Tobą traktujemy poważnie i działamy na partnerskich zasadach. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy, by udzielić wsparcia oraz szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem. 
 

mobile-pay

Sprawny montaż

Eway zajmie się pełną koordynacją prac montażowych, które w zależności od zamówienia mogą potrwać od jednego do kilku dni. Dodatkowo doliczyć należy czas potrzebny na odbiór stacji przez Urząd Dozoru Technicznego.

Partnerstwo biznesowe

Zróbmy razem biznes!
Jak to działa?

image

1. Doradztwo

Wspólnie definiujemy Twoje cele, potrzeby i potencjał wybranych lokalizacji. Opracowujemy plan wykorzystania istniejących zasobów i określamy warunki realizacji. Na tym budujemy spersonalizowaną koncepcję techniczną i zestaw usług.

2. Decyzja

Czekamy na Twoją decyzję – a gdy decydujesz się na współpracę, proponujemy optymalny model biznesowy dla Twoich stacji pojazdów elektrycznych i działamy dalej. Oferujemy także sprzedaż abonamentową.

image
image

3. Plug & Bussines

Dostarczamy, instalujemy i testujemy stacje ładowania. Po odbiorze technicznym uruchamiamy zakontraktowane usługi i podłączamy stacje do sieci Eway. Pełna obsługa księgowo-finansowa i techniczna także znajdują się po naszej stronie.

Tak, tylko trzy kroki do zrobienia dobrego biznesu.

Pytaj

Porozmawiamy, podpowiemy, doradzimy.

Kontakt

NASZ SERWIS

Eway umożliwia zdalne sterowanie, monitorowanie i zarządzanie siecią stacji 24/7 z dowolnego miejsca. 

Dane dotyczące ładowania, w tym informacje o stanie, przepustowości, zużyciu energii i innych parametrach są przetwarzane i analizowane w czasie rzeczywistym. To pozwala na optymalizację działania infrastruktury, identyfikację problemów i szybką reakcję w przypadku awarii czy nieprawidłowości.  


KONTAKT DO SERWISU

eway